شرایط و قوانین فروشگاه ″گیم پلاس″ شامل موارد زیر می‌ باشند. حتما مطالعه کنید.

* استفاده از این سایت به منزله پذیرش این قرار داد می باشد.

1- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد) می باشد و هرگونه ارائه اطلاعات نامعتبر خسارت آن به عهده خود مشتری خواهد بود.

2- این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

3-سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع تهدید، سوء استفاده و یا توهین مشتری به کارمند، منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد.

4- هیچکدام از کالاها و خدمات ارائه شده پس گرفته نمیشود و دلایل مختلف به هیچ وجه قابل قبول نیستند!

5- بازگشت وجه تنها زمانی امکان پذیر است که اشتباه نه از سوی کاربر، بلکه از سوی گروه گیم پلاس باشد و مشکلی در مراحل خرید و پرداخت به وجود آمده باشد.

6- برای مشتریانی که تعداد خرید های آن ها از مبلغ 500 هزار تومان بیشتر شود ، جهت تکمیل سفارش مشتری نیاز به احراز هویت دارد .

(احراز هویت باید حتما هم خوانی کارت بانکی و کارت ملی باهم داشته باشد)

7- سفارش های شما عزیزان در صورتی که مشکلی نداشته باشند، بین 30 دقیقه تا 24 ساعت کاری انجام می‌شوند. هرگونه تماس بی‌مورد شما با پشتیبانی – چه در تلگرام و چه تماس تلفنی – و گفتن موارد ذیل:

۵ دقیقه پیش سفارش دادم سفارش من کی انجام میشه؟ یک ساعت شده چرا سفارشم انجام نشده؟ و…

باعث دیرتر انجام شدن سفارش شما خواهد شد و مسئولیت آن با خودتان خواهد بود.

8- در وارد کردن رمز و ایمیل دقت کنید. در صورتی که رمز یا ایمیل وارد شده توسط شما اشتباه باشد و تا حداکثر 10 دقیقه بعد از پیامک زدن ما به شما پاسخی از شما دریافت نکنیم، سفارش شما به ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد موکول خواهد شد و عذری قابل قبول نیست.

9- تایید دومرحله ای اکانت خود را حتماً غیرفعال کنید.

در صورتی که اکانت شما دارای تایید دومرحله ای باشد به شما اطلاع داده خواهد شد تا آن را غیرفعال کنید و سفارش شما ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد انجام خواهد شد.

10- کسانی که هنگام خرید ایمیل اکانت PSN خود را وارد میکنند دقت کنند؛ اگر شما با همان ایمیلی که وارد کرده اید، قبلاً اکانت Epic Games ساخته اید ولی به اکانت PSN خود متصل نکرده اید، لازم است که یک ایمیل دیگر(که تا به حال با آن اکانت Epic Games نساخته اید) در قسمت توضیحات سفارش وارد کنید تا ما با آن ایمیل اکانت اپیک گیمز بسازیم و به PSN شما متصل کنیم تا بتوانیم خریدتان را تکمیل کنیم.

در صورتی که اکانت PSN شما به اکانت اپیک گیمز متصل نشده باشد و تا 10 دقیقه بعد از پیامک زدن ما به شما، پاسخی از سوی شما دریافت نکنیم، سفارش شما با تاخیر حداکثر ۴۸ ساعته انجام خواهد شد.

(اگر مطمئن نیستید که اکانت PSN تان به اپیک متصل شده یا خیر، جهت اطمینان ایمیل دومتان را وارد کنید تا اگر نباز شد از آن استفاده کنیم.)

-نکته اول: نیازی به وارد کردن رمز ایمیل نیست.

-نکته دوم: رمز اکانت اپیک ساخته شده با ایمیل شما توسط ما، همان رمز اکانت PSN شما خواهد بود. در صورتی سادگی رمز، رمز به اطلاع مشتری اعلام می شود.

11- هرگونه کلاه برداری(پول شویی،استفاده از کارت مال غیر، دادن اطلاعات احراز هویت دروغی و…)به مراجع قانونی اطلاع داده و خرید باطل است.

12- تمامی خرید های فورتنایت بدلیل سیاست های اپیک هیچگونه ضمانتی ندارد تمامی خرید های فورتنایت از درگاه درون بازی به صورت قانونی پرداخت و رسید آن از طرف خود اپیک گیمز برای شما ارسال میشود.

13- فروشگاه گیم پلاس هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکل ورود به اکانت (به دلیل سیاست جدیدی که اپیک قرار داده و اکانت هایی که با آی پی های مختلف وارد اکانت خود شده اند و اکانتشان غیر فعال شده است) ندارد.

14- خرید های قبیل خرید از ایتم شاپ به دلیل تایم دوره ای شاپ به صورت 24 ساعته اعتبار 24 ساعته دارن و گذشت 24 ساعته از خرید به دلیل مشکل داشتن اطلاعات ورود به اکانت- مشخص نبودن ایتم مورد نظر و عدم پیگیری و مشکلاتی از همین قبیل باعث تکمیل خرید  می شود.

تیم پشتیبانی فروشگاه گیم پلاس